Oprava kanalizace

Pokud Vás zlobí kanalizace či odpad, může s klidem kontaktovat naši společnost. Naše společnost sídlí sice v Praze, ale dnes jsme již tak velcí, že si můžeme dovolit zasáhnout v podstatě kdekoliv v české republice. Nabízíme Vám velice užitečné služby počínaje opravou kanalizace. Zvolit si můžete také monitoring kanalizace nebo revizi kanalizace.
U malých potíží lokálního charakteru to většinou odhadujeme na hodinu či dvě práce. U takovéto opravy kanalizace využíváme krátké sanační rukávce, které do kanalizace vsuneme. Tyto rukávce zpravidla opravují menší praskliny či pukliny.

Absence výkopu

K naší práci není nezbytný žádný výkop. Také proto jsme většinou rychle hotoví.Oprava kanalizace prováděna naši firmou obvykle netrvá příliš dlouhou.